12mm, 60x12x150, Z3 Freza kietmetalinė aliuminiui, Carbiden
Kodas
HN55A3120XL


N
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
55,66 € 46,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
12mm, 60x12x150, Z3 Freza kietmetalinė aliuminiui, Carbiden
12mm, 60x12x150, Z3 Freza kietmetalinė aliuminiui, Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui12mm, 60x12x150, Z3 Freza kietmetalinė aliuminiui, Carbiden
12mm, 60x12x150, Z3 Freza kietmetalinė aliuminiui, Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | HN55A3120XL |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Plastmasė |
| Danga | Poliruota vija |
| Diametras | 12.00 |
| Pjaunanti dalis | 60 mm |
| Maksimalus Gylis | 60 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 150 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | HN55A3 |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |





Jungtis