12mm, 52x12x100 Z3, Kietmetalio freza, medienos grubiam frezavimui
Kodas
V303.120.052.100
66,55 € 55,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3d.. Užklausti prieš užsakant.
12mm, 52x12x100 Z3, Kietmetalio freza, medienos grubiam frezavimui
12mm, 52x12x100 Z3, Kietmetalio freza, medienos grubiam frezavimui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui12mm, 52x12x100 Z3, Kietmetalio freza, medienos grubiam frezavimui
12mm, 52x12x100 Z3, Kietmetalio freza, medienos grubiam frezavimui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | V303.120.052.100 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 12.00 |
| Pjaunanti dalis | 52 mm |
| Maksimalus Gylis | 52 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 100 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis