12mm, 52x12x100, Z2, Kietmetalio freza medienai, švariam frezavimui
Kodas
V201.120.052.100


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
63,65 € 52,60 €
Vilnius Stock 1 day
4 vnt.
12mm, 52x12x100, Z2, Kietmetalio freza medienai, švariam frezavimui
12mm, 52x12x100, Z2, Kietmetalio freza medienai, švariam frezavimui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui12mm, 52x12x100, Z2, Kietmetalio freza medienai, švariam frezavimui
12mm, 52x12x100, Z2, Kietmetalio freza medienai, švariam frezavimui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | V201.120.052.100 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 12.00 |
| Pjaunanti dalis | 52 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 100 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |





Jungtis