12mm, 43 x 12 x 93, Z5+1, Deimantinė freza, CARBIDEN
Kodas
EC3E-1243R
94,38 € 78,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
12mm, 43 x 12 x 93, Z5+1, Deimantinė freza, CARBIDEN
12mm, 43 x 12 x 93, Z5+1, Deimantinė freza, CARBIDEN Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui12mm, 43 x 12 x 93, Z5+1, Deimantinė freza, CARBIDEN
12mm, 43 x 12 x 93, Z5+1, Deimantinė freza, CARBIDEN greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | EC3E-1243R |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Drožlių Plokštė, OSB, LMDP |
| Pritaikymas | HPL, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 12.00 |
| Pjaunanti dalis | 43 mm |
| Maksimalus Gylis | 43 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 93 mm |
| Plunksnos | 5 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Deimantas |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Kiauras frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |






