12mm, 42x14x90 Z3, Kietmetalio freza, medienos grubiam frezavimui
Kodas
V303.140.042.090
85,67 € 70,80 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3d.. Užklausti prieš užsakant.
12mm, 42x14x90 Z3, Kietmetalio freza, medienos grubiam frezavimui
12mm, 42x14x90 Z3, Kietmetalio freza, medienos grubiam frezavimui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui12mm, 42x14x90 Z3, Kietmetalio freza, medienos grubiam frezavimui
12mm, 42x14x90 Z3, Kietmetalio freza, medienos grubiam frezavimui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | V303.140.042.090 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 14.00 |
| Pjaunanti dalis | 42 mm |
| Maksimalus Gylis | 42 mm |
| Laikiklis įrankiui | 14 mm |
| Bendras Ilgis | 90 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis