12mm, 42x12x90, Z3+3 Kompresinė freza, su danga, faneros frezavimui
Kodas
V803.120.042.090XB
126,81 € 104,80 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3d.. Užklausti prieš užsakant.
12mm, 42x12x90, Z3+3 Kompresinė freza, su danga, faneros frezavimui
12mm,, I-42, d-12, L-90, Z3+3 Kompresinė freza, su X- treme Blue danga, faneros frezavimui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui12mm, 42x12x90, Z3+3 Kompresinė freza, su danga, faneros frezavimui
12mm,, I-42, d-12, L-90, Z3+3 Kompresinė freza, su X- treme Blue danga, faneros frezavimui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | V803.120.042.090XB |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Fanera |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Plastmasė, Fanera, Medis |
| Danga | DLC Juoda |
| Diametras | 12.00 |
| Pjaunanti dalis | 42 mm |
| Maksimalus Gylis | 42 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 90 mm |
| Plunksnos | 3+3 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Kiauras frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis