12mm, 40-70x12x150, Z3, Kietmetalio freza, prailginta, medžiui
Kodas
V501.120.040.150
102,56 € 84,76 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3d.. Užklausti prieš užsakant.
12mm, 40-70x12x150, Z3, Kietmetalio freza, prailginta, medžiui
12mm, 40-70x12x150, Z3, Kietmetalio freza, prailginta, medžiui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui12mm, 40-70x12x150, Z3, Kietmetalio freza, prailginta, medžiui
12mm, 40-70x12x150, Z3, Kietmetalio freza, prailginta, medžiui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | V501.120.040.150 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Fanera, Medis |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 12.00 |
| Pjaunanti dalis | 40 mm |
| Maksimalus Gylis | 70 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 150 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis