12mm, 30x12x102, 120°, YG1, Centravimo grąžtas, HSSCo8, D2307120
Kodas
D2307120


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
21,70 € 17,93 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
YG Europe stock 3d
100 vnt.
Liko 1 tik
12mm, 30x12x102, 120°, YG1, Centravimo grąžtas, HSSCo8, D2307120
12mm, 30x12x102, 120°, YG1, Centravimo grąžtas, HSSCo8, D2307120 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui12mm, 30x12x102, 120°, YG1, Centravimo grąžtas, HSSCo8, D2307120
12mm, 30x12x102, 120°, YG1, Centravimo grąžtas, HSSCo8, D2307120 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | D2307120 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Užgalandinimas | 120 laipsnių |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 12.00 |
| Gylis x D | 3 x D |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Pjaunanti dalis | 30 mm |
| Bendras Ilgis | 102 mm |
| DIN | Gamintojo |
| Serija | D2307 |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSSCo |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis plienas su 8% kobaltu |
| Akcija | Ne |





Jungtis