12mm, 26/38x12x83, Z4, Freza plienui, nerūdijančiam plienui, HDS
Kodas
HDS842120GSHB


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
20,04 € 16,56 €
Vilnius Stock 1 day
3 vnt.
12mm, 26/38x12x83, Z4, Freza plienui, nerūdijančiam plienui, HDS
12mm, 26/38x12x83, Z4, Freza plienui, nerūdijančiam plienui, HDS Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui12mm, 26/38x12x83, Z4, Freza plienui, nerūdijančiam plienui, HDS
12mm, 26/38x12x83, Z4, Freza plienui, nerūdijančiam plienui, HDS greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | HDS842120GSHB |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Ketus, Nerūdijantis plienas, Titano Lydiniai, Aliuminis |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 12.00 |
| Pjaunanti dalis | 26 mm |
| Maksimalus Gylis | 38 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 83 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | HDS |
| Įrankio korpuso medžiaga | HDS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |




