12mm, 21-40x12x70, Z8, Freza deimantinė Z3+3, FPD2041002
Kodas
FPD2041002
254,10 € 210,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
12mm, 21-40x12x70, Z8, Freza deimantinė Z3+3, FPD2041002
12mm, 21-40x12x70, Z8, Freza deimantinė Z3+3, FPD2041002 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui12mm, 21-40x12x70, Z8, Freza deimantinė Z3+3, FPD2041002
12mm, 21-40x12x70, Z8, Freza deimantinė Z3+3, FPD2041002 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | FPD2041002 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Drožlių Plokštė, OSB, LMDP |
| Pritaikymas | Drožlių plokštė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 12.00 |
| Pjaunanti dalis | 21 mm |
| Maksimalus Gylis | 40 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 70 mm |
| Plunksnos | 3+3 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Deimantas |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |






