12mm 20x8x48, Z-2, Klein, HC101, Freza su kietmetaline plokštele
Kodas
HC101.120.R


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
18,63 € 15,40 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
12mm 20x8x48, Z-2, Klein, HC101, Freza su kietmetaline plokštele
12mm 20x8x48, Z-2, Klein, HC101, Freza su kietmetaline plokštele Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui12mm 20x8x48, Z-2, Klein, HC101, Freza su kietmetaline plokštele
12mm 20x8x48, Z-2, Klein, HC101, Freza su kietmetaline plokštele greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | HC101.120.R |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KLEIN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Dulkių plokštė MDF, Fanera, Medis |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 12.00 |
| Pjaunanti dalis | 20 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 48 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |





Jungtis