12mm, 15/28x12x75, Z2, Deimantinė freza, EC2H-1215
Kodas
EC2H-1215
182,42 € 150,76 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
12mm, 15/28x12x75, Z2, Deimantinė freza, EC2H-1215
12mm, 15/28x12x75, Z2, Deimantinė freza, EC2H-1215 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui12mm, 15/28x12x75, Z2, Deimantinė freza, EC2H-1215
12mm, 15/28x12x75, Z2, Deimantinė freza, EC2H-1215 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | EC2H-1215 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Drožlių Plokštė, OSB, LMDP |
| Pritaikymas | Aliuminio kompozitas, Plastmasė, HPL, CFRP, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 12.00 |
| Pjaunanti dalis | 15 mm |
| Maksimalus Gylis | 28 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 75 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Deimantas |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |






