12mm, 12x90, Kietmetalinis centravimo grąžtas 90°, SD-D12-90
Kodas
SD-D12-90


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
45,98 € 38,00 €
Vilnius Stock 1 day
4 vnt.
12mm, 12x90, Kietmetalinis centravimo grąžtas 90°, SD-D12-90
12mm, 12x90, Kietmetalinis centravimo grąžtas 90°, SD-D12-90 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui12mm, 12x90, Kietmetalinis centravimo grąžtas 90°, SD-D12-90
12mm, 12x90, Kietmetalinis centravimo grąžtas 90°, SD-D12-90 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SD-D12-90 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Ketus, Nerūdijantis plienas, Aliuminis |
| Užgalandinimas | 90 laipsnių |
| Danga | Tixco |
| Diametras | 12.00 |
| Gylis x D | 2xD |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Pjaunanti dalis | 24 mm |
| Bendras Ilgis | 90 mm |
| DIN | Gamintojo |
| Serija | SD-D |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Akcija | Ne |





Jungtis