120°, 6mm 6 x 50, Z3 Briaunų freza nerūdijančiam plienui ir plienui, Carbiden, CCS-120-D6
Kodas
CCS-120-D6
16,94 € 14,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3 savaitės. Užklausti prieš užsakant.
120°, 6mm 6 x 50, Z3 Briaunų freza nerūdijančiam plienui ir plienui, Carbiden, CCS-120-D6
120°, 6mm 6 x 50, Z3 Briaunų freza nerūdijančiam plienui ir plienui, Carbiden, CCS-120-D6 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui120°, 6mm 6 x 50, Z3 Briaunų freza nerūdijančiam plienui ir plienui, Carbiden, CCS-120-D6
120°, 6mm 6 x 50, Z3 Briaunų freza nerūdijančiam plienui ir plienui, Carbiden, CCS-120-D6 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | CCS-120-D6 |
|---|---|
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Plienas, Nerūdijantis plienas, Aliuminis |
| Laipsniai | 120 laipsnių |
| Užgalandinimas | 120 laipsnių |
| Diametras | 6.00 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Pjaunanti dalis | 6 mm |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Pjaunamoji Dalis | NO |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Serija | NO |
| Danga | Tixco |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Naudojimo vaizdas | Nuožulų frezavimas |
| Akcija | Ne |







Jungtis