120° 22mm Freza V formos, Carbiden
Kodas
VT22-120-8


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
15,00 € 12,40 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
120° 22mm Freza V formos, Carbiden
120° 22mm Freza V formos, Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui120° 22mm Freza V formos, Carbiden
120° 22mm Freza V formos, Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | VT22-120-8 |
|---|---|
| Paskirtis | Medis |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Laipsniai | 120 laipsnių |
| Užgalandinimas | 120 laipsnių |
| Diametras | 22.00 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Pjaunanti dalis | 3 mm |
| Maksimalus Gylis | 3 mm |
| Pjaunamoji Dalis | NO |
| Bendras Ilgis | 40 mm |
| Serija | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Naudojimo vaizdas | Graviravimas |
| Akcija | Ne |




