120°, 10mm 10 x 75, Z3, Briaunų freza plienui, Carbiden
Kodas
CCS-120-D10-75


M
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
44,77 € 37,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
120°, 10mm 10 x 75, Z3, Briaunų freza plienui, Carbiden
120°, 10mm 10 x 75, Z3, Briaunų freza plienui, Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui120°, 10mm 10 x 75, Z3, Briaunų freza plienui, Carbiden
120°, 10mm 10 x 75, Z3, Briaunų freza plienui, Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | CCS-120-D10-75 |
|---|---|
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Pritaikymas | Plienas, Nerūdijantis plienas, Aliuminis |
| Laipsniai | 120 laipsnių |
| Užgalandinimas | 120 laipsnių |
| Diametras | 10.00 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Pjaunanti dalis | 10 mm |
| Maksimalus Gylis | 10 mm |
| Pjaunamoji Dalis | NO |
| Bendras Ilgis | 75 mm |
| Serija | NO |
| Danga | Tixco |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Naudojimo vaizdas | Nuožulų frezavimas |
| Akcija | Ne |




