12/90°x24x12x60, Z4, Briaunų freza, dvipusė kietmetalinė, CrAlTiSIN
Kodas
UDCS12090


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
76,23 € 63,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
12/90°x24x12x60, Z4, Briaunų freza, dvipusė kietmetalinė, CrAlTiSIN
12/90°x24x12x60, Z4, Briaunų freza, dvipusė kietmetalinė, CrAlTiSIN Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui12/90°x24x12x60, Z4, Briaunų freza, dvipusė kietmetalinė, CrAlTiSIN
12/90°x24x12x60, Z4, Briaunų freza, dvipusė kietmetalinė, CrAlTiSIN greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | UDCS12090 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Ketus, Nerūdijantis plienas, Aliuminis |
| Danga | CrAlTiSIN |
| Diametras | 12.00 |
| Pjaunanti dalis | 24 mm |
| Maksimalus Gylis | 24 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Nuožulų frezavimas |
| Akcija | Ne |




