12,7mm, 8x13x60, Z2, Freza medienai su guoliu, Sisteni Klein
Kodas
C119.127.R
29,28 € 24,20 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 21d. Užklausti prieš užsakant.
12,7mm, 8x13x60, Z2, Freza medienai su guoliu, Sisteni Klein
12,7mm, 8x13x60, Z2, Freza medienai su guoliu, Sisteni Klein Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui12,7mm, 8x13x60, Z2, Freza medienai su guoliu, Sisteni Klein
12,7mm, 8x13x60, Z2, Freza medienai su guoliu, Sisteni Klein greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | C119.127.R |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KLEIN |
| Paskirtis | Medis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Diametras | 12.70 |
| Pjaunanti dalis | 13 mm |
| Laikiklis įrankiui | 8 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Danga | Be Dangos |
| Maksimalus Gylis | NO |
| Akcija | Ne |






