12.7mm, 70x19x136, Medžio grąžtas kvadratinei kiaurymei, CARBIDEN
Kodas
SDB127


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
12,10 € 10,00 €
Vilnius Stock 1 day
9 vnt.
12.7mm, 70x19x136, Medžio grąžtas kvadratinei kiaurymei, CARBIDEN
12.7mm, 70x19x136, Medžio grąžtas kvadratinei kiaurymei, CARBIDEN Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui12.7mm, 70x19x136, Medžio grąžtas kvadratinei kiaurymei, CARBIDEN
12.7mm, 70x19x136, Medžio grąžtas kvadratinei kiaurymei, CARBIDEN greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SDB127 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Užgalandinimas | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 12.70 |
| Laikiklis įrankiui | 19 mm |
| Pjaunanti dalis | 70 mm |
| Bendras Ilgis | 136 mm |
| Serija | NO |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis Plienas |
| Akcija | Ne |





Jungtis