11.7X12X55X102, 3D, Grąžtas kietmetalinis su vidiniu aušinimo, RCH X, YG1, DTX406117
Kodas
DTX406117
111,13 € 91,84 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
10 vnt.
11.7X12X55X102, 3D, Grąžtas kietmetalinis su vidiniu aušinimo, RCH X, YG1, DTX406117
11.7X12X55X102, 3D, Grąžtas kietmetalinis su vidiniu aušinimo, RCH X, YG1, DTX406117 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui11.7X12X55X102, 3D, Grąžtas kietmetalinis su vidiniu aušinimo, RCH X, YG1, DTX406117
11.7X12X55X102, 3D, Grąžtas kietmetalinis su vidiniu aušinimo, RCH X, YG1, DTX406117 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | DTX406117 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Ketus, Nerūdijantis plienas |
| Užgalandinimas | 140 laipsnių |
| Diametras | 11.70 |
| Pjaunanti dalis | 55 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 102 mm |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | X-Drills |
| Akcija | Ne |







Jungtis