10x61x10x103, Grąžtas su aušinimu, DIN6537, 5xD, DH452100
Kodas
DH452100


M
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
104,04 € 85,98 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
YG Europe stock 3d
100 vnt.
Liko 2 tik
10x61x10x103, Grąžtas su aušinimu, DIN6537, 5xD, DH452100
10x61x10x103, Grąžtas su aušinimu, DIN6537, 5xD, DH452100 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui10x61x10x103, Grąžtas su aušinimu, DIN6537, 5xD, DH452100
10x61x10x103, Grąžtas su aušinimu, DIN6537, 5xD, DH452100 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | DH452100 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Pritaikymas | Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Užgalandinimas | NO |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 10.00 |
| Gylis x D | 5 x D |
| Pjaunanti dalis | 61 mm |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Bendras Ilgis | 103 mm |
| DIN | DIN 6537 |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Serija | DH452 |
| Akcija | Ne |





Jungtis