10mm, R-5, 19x10x72, Z-2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9438100
Kodas
G9438100
85,62 € 70,76 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
100 vnt.
10mm, R-5, 19x10x72, Z-2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9438100
10mm, R-5, 19x10x72, Z-2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9438100 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui10mm, R-5, 19x10x72, Z-2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9438100
10mm, R-5, 19x10x72, Z-2, Freza Kietmetalinė TiAlN, G9438100 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | G9438100 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Nerūdijantis plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 10.00 |
| Pjaunanti dalis | 19 mm |
| Maksimalus Gylis | 19 mm |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Bendras Ilgis | 72 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | DIN 6527 |
| Radiusas | R5 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | K2 |
| Naudojimo vaizdas | Profilių frezavimas |
| Akcija | Ne |







Jungtis