10mm, L-70, S-10, Kairinis grąžtas medienai su kietmetaliniu galiuku
Kodas
A107L-100


W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
15,13 € 12,50 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
10mm, L-70, S-10, Kairinis grąžtas medienai su kietmetaliniu galiuku
10mm, L-70, S-10, Kairinis grąžtas medienai su kietmetaliniu galiuku Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui10mm, L-70, S-10, Kairinis grąžtas medienai su kietmetaliniu galiuku
10mm, L-70, S-10, Kairinis grąžtas medienai su kietmetaliniu galiuku greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | A107L-100 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Užgalandinimas | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 10.00 |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Pjaunanti dalis | 45 mm |
| Bendras Ilgis | 70 mm |
| Serija | NO |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Akcija | Ne |




