10mm, (F-0,3) x 14 (55 x 9,2) x 10w x 102, Z4, freza, V7, TiAlN, YG1, GMF61914
Kodas
GMF61914
68,10 € 56,28 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
100 vnt.
10mm, (F-0,3) x 14 (55 x 9,2) x 10w x 102, Z4, freza, V7, TiAlN, YG1, GMF61914
10mm, (F-0,3) x 14 (55 x 9,2) x 10w x 102, Z4, freza, V7, TiAlN, YG1, GMF61914 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui10mm, (F-0,3) x 14 (55 x 9,2) x 10w x 102, Z4, freza, V7, TiAlN, YG1, GMF61914
10mm, (F-0,3) x 14 (55 x 9,2) x 10w x 102, Z4, freza, V7, TiAlN, YG1, GMF61914 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | GMF61914 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Pritaikymas | Nerūdijantis plienas, Plienas |
| Danga | TiAlN danga |
| Diametras | 10.00 |
| Pjaunanti dalis | 14 mm |
| Maksimalus Gylis | 55 mm |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Bendras Ilgis | 102 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | K0.30 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam, Švariam |
| Serija | V7-INOX |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |







Jungtis