10mm, 75x10x100, Z-2, Djtol freza tiesia vija dulkių plokštei
Kodas
N2ZX1075
86,42 € 71,42 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
10mm, 75x10x100, Z-2, Djtol freza tiesia vija dulkių plokštei
10mm, 75x10x100, Z-2, Djtol freza tiesia vija dulkių plokštei Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui10mm, 75x10x100, Z-2, Djtol freza tiesia vija dulkių plokštei
10mm, 75x10x100, Z-2, Djtol freza tiesia vija dulkių plokštei greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | N2ZX1075 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | DJTOL |
| Paskirtis | Dulkių Plokštė, MDF |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 10.00 |
| Pjaunanti dalis | 75 mm |
| Maksimalus Gylis | 75 mm |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Bendras Ilgis | 100 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Kiauras frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |






