10mm, 55x19x136, Medžio grąžtas kvadratinei kiaurymei, CARBIDEN
Kodas
SDB100


TOP
W
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
12,10 € 10,00 €
Vilnius Stock 1 day
10 vnt.
10mm, 55x19x136, Medžio grąžtas kvadratinei kiaurymei, CARBIDEN
10mm, 55x19x136, Medžio grąžtas kvadratinei kiaurymei, CARBIDEN Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui10mm, 55x19x136, Medžio grąžtas kvadratinei kiaurymei, CARBIDEN
10mm, 55x19x136, Medžio grąžtas kvadratinei kiaurymei, CARBIDEN greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SDB100 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Medis |
| Pritaikymas | Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Užgalandinimas | NO |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 10.00 |
| Laikiklis įrankiui | 19 mm |
| Pjaunanti dalis | 55 mm |
| Bendras Ilgis | 136 mm |
| Serija | NO |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis Plienas |
| Akcija | Ne |





Jungtis