10mm, 35-39x10x80, Z4+1, Freza kompresinė deimantinė su kietm. korpusu
Kodas
EC3H-1035R
177,87 € 147,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
10mm, 35-39x10x80, Z4+1, Freza kompresinė deimantinė su kietm. korpusu
10mm, 35-39 x 10 x 80, Z4 (1+1), Freza deimantinė su kietmetaliniu korpusu, tiesia vija, medienos, laminato ir plokštės frezavimui, EC3H-1035R Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui10mm, 35-39x10x80, Z4+1, Freza kompresinė deimantinė su kietm. korpusu
10mm, 35-39x10x80, Z4+1, Freza kompresinė deimantinė su kietm. korpusu greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | EC3H-1035R |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Drožlių Plokštė, OSB, LMDP |
| Pritaikymas | Aliuminio kompozitas, Plastmasė, HPL, CFRP, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 10.00 |
| Pjaunanti dalis | 35 mm |
| Maksimalus Gylis | 39 mm |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Bendras Ilgis | 80 mm |
| Plunksnos | 1+1 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Deimantas |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis