10mm, 30x10x75, Z-3, Kietmetalio freza, aliuminiui, švariam darbui
Kodas
AL-3E-D10.0-YK30F

N

Vilniaus
sandėlys
sandėlys
50,74 € 41,93 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
10mm, 30x10x75, Z-3, Kietmetalio freza, aliuminiui, švariam darbui
10mm, 30x10x75, Z-3, Kietmetalio freza, aliuminiui, švariam darbui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui10mm, 30x10x75, Z-3, Kietmetalio freza, aliuminiui, švariam darbui
10mm, 30x10x75, Z-3, Kietmetalio freza, aliuminiui, švariam darbui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | AL-3E-D10.0-YK30F |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | ZCC |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Varis, Plastmasė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 10.00 |
| Pjaunanti dalis | 30 mm |
| Maksimalus Gylis | 30 mm |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Bendras Ilgis | 75 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |




