10mm, 27-34x10x75, Z3 (2+1), freza deimantinė su kietmetaliniu korpusu
Kodas
EC3H-1027R
146,41 € 121,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
10mm, 27-34x10x75, Z3 (2+1), freza deimantinė su kietmetaliniu korpusu
10mm, 27-34x10x75, Z3 (2+1), freza deimantinė su kietmetaliniu korpusu Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui10mm, 27-34x10x75, Z3 (2+1), freza deimantinė su kietmetaliniu korpusu
10mm, 27-34x10x75, Z3 (2+1), freza deimantinė su kietmetaliniu korpusu greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | EC3H-1027R |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Drožlių Plokštė, OSB, LMDP |
| Pritaikymas | Aliuminio kompozitas, Plastmasė, HPL, CFRP, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 10.00 |
| Pjaunanti dalis | 27 mm |
| Maksimalus Gylis | 34 mm |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Bendras Ilgis | 75 mm |
| Plunksnos | 1+1 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Deimantas |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis