10mm, 25x10x75, Z6, Kietmetalio freza švariam plieno frezavimui, Korloy
Kodas
6-01-061740
105,10 € 86,86 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
KORLOY EUROPE 4 DAYS
1 vnt.
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
0 vnt.
10mm, 25x10x75, Z6, Kietmetalio freza švariam plieno frezavimui, Korloy
10mm, 25x10x75, Z6, Kietmetalio freza švariam plieno frezavimui, Korloy Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui10mm, 25x10x75, Z6, Kietmetalio freza švariam plieno frezavimui, Korloy
10mm, 25x10x75, Z6, Kietmetalio freza švariam plieno frezavimui, Korloy greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 6-01-061740 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KORLOY |
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Pritaikymas | Plienas |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 10.00 |
| Pjaunanti dalis | 25 mm |
| Maksimalus Gylis | 25 mm |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Bendras Ilgis | 75 mm |
| Plunksnos | 6 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Švariam, Galutinim |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Periferinis frezavimas |
| Akcija | Ne |







Jungtis