10mm 25-40x10x90, Z1 CARBIDEN, freza aliuminio profilių frezavimui
Kodas
AL102.100.25-40.090
58,56 € 48,40 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 3d.. Užklausti prieš užsakant.
10mm 25-40x10x90, Z1 CARBIDEN, freza aliuminio profilių frezavimui
10mm 25-40x10x90, Z1 CARBIDEN, freza aliuminio profilių frezavimui Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui10mm 25-40x10x90, Z1 CARBIDEN, freza aliuminio profilių frezavimui
10mm 25-40x10x90, Z1 CARBIDEN, freza aliuminio profilių frezavimui greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | AL102.100.25-40.090 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Plastmasė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 10.00 |
| Pjaunanti dalis | 25 mm |
| Maksimalus Gylis | 40 mm |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Bendras Ilgis | 90 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Kiauras frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |







Jungtis