10mm, 25/32x10x75, Z4, Freza, Korloy, SPFE4100-075-V25N32S10-B PC325
Kodas
6-01-061722
112,98 € 93,37 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
KORLOY EUROPE 4 DAYS
1 vnt.
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
0 vnt.
10mm, 25/32x10x75, Z4, Freza, Korloy, SPFE4100-075-V25N32S10-B PC325
10mm, 25/32x10x75, Z4, Freza, Korloy, SPFE4100-075-V25N32S10-B PC325 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui10mm, 25/32x10x75, Z4, Freza, Korloy, SPFE4100-075-V25N32S10-B PC325
10mm, 25/32x10x75, Z4, Freza, Korloy, SPFE4100-075-V25N32S10-B PC325 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 6-01-061722 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KORLOY |
| Paskirtis | Nerūdijančiam |
| Pritaikymas | Plienas |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 10.00 |
| Pjaunanti dalis | 25 mm |
| Maksimalus Gylis | 32 mm |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Bendras Ilgis | 75 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |







Jungtis