10mm, 22x12x70, Z2, Freza deimantinė
Kodas
PCD2ZX121022
118,58 € 98,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
10mm, 22x12x70, Z2, Freza deimantinė
10mm, 22x12x70, Z2, Freza deimantinė Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui10mm, 22x12x70, Z2, Freza deimantinė
10mm, 22x12x70, Z2, Freza deimantinė greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | PCD2ZX121022 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | DJTOL |
| Paskirtis | Drožlių Plokštė, OSB, LMDP |
| Pritaikymas | HPL, Medis, Fanera, Dulkių plokštė MDF, Drožlių plokštė |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 10.00 |
| Pjaunanti dalis | 22 mm |
| Maksimalus Gylis | 22 mm |
| Laikiklis įrankiui | 12 mm |
| Bendras Ilgis | 70 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Deimantas |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Naudojimo vaizdas | Kiauras frezavimas |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |






