10mm, 22x10x72, Z3, EHC573100, Freza plienui SUPER HSS-PM TiAlN
Kodas
EHC573100

P

Vilniaus
sandėlys
sandėlys
18,39 € 15,20 €
Vilnius Stock 1 day
3 vnt.
YG Europe stock 3d
49 vnt.
10mm, 22x10x72, Z3, EHC573100, Freza plienui SUPER HSS-PM TiAlN
10mm, 22x10x72, Z3, EHC573100, Freza plienui SUPER HSS-PM TiAlN Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui10mm, 22x10x72, Z3, EHC573100, Freza plienui SUPER HSS-PM TiAlN
10mm, 22x10x72, Z3, EHC573100, Freza plienui SUPER HSS-PM TiAlN greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | EHC573100 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | NEW |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Bronza, Varis, Nerūdijantis plienas, Ketus, Plienas |
| Danga | TiAlN danga |
| Diametras | 10.00 |
| Pjaunanti dalis | 22 mm |
| Maksimalus Gylis | 22 mm |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Bendras Ilgis | 72 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| DIN | DIN 844 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | HSSPM |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS-PM |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |





Jungtis