10mm, 22/32x10x72, Z4, Freza plienui, nerūdijančiam plienui, HDS
Kodas
HDS842100GSHB


P
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
16,98 € 14,03 €
Vilnius Stock 1 day
1 vnt.
Liko 1 tik
10mm, 22/32x10x72, Z4, Freza plienui, nerūdijančiam plienui, HDS
10mm, 22/32x10x72, Z4, Freza plienui, nerūdijančiam plienui, HDS Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui10mm, 22/32x10x72, Z4, Freza plienui, nerūdijančiam plienui, HDS
10mm, 22/32x10x72, Z4, Freza plienui, nerūdijančiam plienui, HDS greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | HDS842100GSHB |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas, Ketus, Nerūdijantis plienas, Titano Lydiniai, Aliuminis |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 10.00 |
| Pjaunanti dalis | 22 mm |
| Maksimalus Gylis | 32 mm |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Bendras Ilgis | 72 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | HDS |
| Įrankio korpuso medžiaga | HDS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |




