10 x 10 x 22(30) x 72mm, Freza aliuminiui grubiam frezavimui, YG1, E5E40100
Kodas
E5E40100
111,44 € 92,10 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
13 vnt.
10 x 10 x 22(30) x 72mm, Freza aliuminiui grubiam frezavimui, YG1, E5E40100
10 x 10 x 22(30) x 72mm, Freza aliuminiui grubiam frezavimui, YG1, E5E40100 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui10 x 10 x 22(30) x 72mm, Freza aliuminiui grubiam frezavimui, YG1, E5E40100
10 x 10 x 22(30) x 72mm, Freza aliuminiui grubiam frezavimui, YG1, E5E40100 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | E5E40100 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Varis, Plastmasė |
| Danga | Poliruota vija |
| Diametras | 10.00 |
| Pjaunanti dalis | 22 mm |
| Maksimalus Gylis | 30 mm |
| Laikiklis įrankiui | 10 mm |
| Bendras Ilgis | 72 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Grubiam |
| Serija | E5E39 |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |







Jungtis