1 x 3 x 6 x 38 mm, Grąžtas HSS-PM, universalus, iki 30-45HRC, YG1, CDRA03010
Kodas
CDRA03010
21,79 € 18,01 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
0 vnt.
Užsakymo laikas 2d.. Užklausti prieš užsakant.
1 x 3 x 6 x 38 mm, Grąžtas HSS-PM, universalus, iki 30-45HRC, YG1, CDRA03010
1 x 3 x 6 x 38 mm, Grąžtas HSS-PM, universalus, iki 30-45HRC, YG1, CDRA03010 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1 x 3 x 6 x 38 mm, Grąžtas HSS-PM, universalus, iki 30-45HRC, YG1, CDRA03010
1 x 3 x 6 x 38 mm, Grąžtas HSS-PM, universalus, iki 30-45HRC, YG1, CDRA03010 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | CDRA03010 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas |
| Užgalandinimas | NO |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 1.00 |
| Gylis x D | 5 x D |
| Pjaunanti dalis | 6 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3 mm |
| Bendras Ilgis | 38 mm |
| DIN | Gamintojo |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS-PM |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | HSSPM |
| Serija | CDRA03 |
| Akcija | Ne |






