1 x 2,5 x 6 x 47mm, Z2 freza HSS-Co8, DIN327 plienui, YG1, E2570010
Kodas
E2570010
13,39 € 11,07 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
23 vnt.
1 x 2,5 x 6 x 47mm, Z2 freza HSS-Co8, DIN327 plienui, YG1, E2570010
1 x 2,5 x 6 x 47mm, Z2 freza HSS-Co8, DIN327 plienui, YG1, E2570010 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1 x 2,5 x 6 x 47mm, Z2 freza HSS-Co8, DIN327 plienui, YG1, E2570010
1 x 2,5 x 6 x 47mm, Z2 freza HSS-Co8, DIN327 plienui, YG1, E2570010 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | E2570010 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Ketus |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 1.00 |
| Pjaunanti dalis | 2.5 mm |
| Maksimalus Gylis | 2.5 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 47 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | DIN 327 |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis plienas su 8% kobaltu |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam, Švariam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






