1(R0.2)x4x1.5(16)x50, Z2, 4G, YG1, kietmetalio freza
Kodas
SEME610100216E
45,42 € 37,54 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
10 vnt.
1(R0.2)x4x1.5(16)x50, Z2, 4G, YG1, kietmetalio freza
1(R0.2)x4x1.5(16)x50, Z2, 4G, YG1, kietmetalio freza Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1(R0.2)x4x1.5(16)x50, Z2, 4G, YG1, kietmetalio freza
1(R0.2)x4x1.5(16)x50, Z2, 4G, YG1, kietmetalio freza greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SEME610100216E |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | 35 - 55 Grūdintas |
| Pritaikymas | Plienas, Plienas iki 50HRC, Nerūdijantis plienas |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 1.00 |
| Pjaunanti dalis | 1.5 mm |
| Maksimalus Gylis | 16 mm |
| Laikiklis įrankiui | Cilindrinis d = D |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R0.20 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






