1.98mm, -0 + 0,003, Plėstuvas staklinis, HSSE, Sartorius
Kodas
1610300198
26,62 € 22,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
Užsakymo laikas 2d.. Užklausti prieš užsakant.
1.98mm, -0 + 0,003, Plėstuvas staklinis, HSSE, Sartorius
1.98mm, -0 + 0,003, Plėstuvas staklinis, HSSE, Sartorius Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1.98mm, -0 + 0,003, Plėstuvas staklinis, HSSE, Sartorius
1.98mm, -0 + 0,003, Plėstuvas staklinis, HSSE, Sartorius greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 1610300198 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Nerūdijantis plienas, Aliuminis |
| Diametras | 1.98 |
| Pjaunanti dalis | 11 mm |
| Laikiklis įrankiui | 2 mm |
| Bendras Ilgis | 49 mm |
| Plunksnos | 3 plunksnų |
| Serija | NO |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSSE |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Greitapjūvis plienas su 5% kobaltu |
| Danga | Be Dangos |
| Akcija | Ne |







Jungtis