1,7 x 3 x 10 x 42 mm, Grąžtas HSS-PM, universalus, iki 30-45HRC, YG1, CDRA03017
Kodas
CDRA03017
21,79 € 18,01 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
100 vnt.
1,7 x 3 x 10 x 42 mm, Grąžtas HSS-PM, universalus, iki 30-45HRC, YG1, CDRA03017
1,7 x 3 x 10 x 42 mm, Grąžtas HSS-PM, universalus, iki 30-45HRC, YG1, CDRA03017 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,7 x 3 x 10 x 42 mm, Grąžtas HSS-PM, universalus, iki 30-45HRC, YG1, CDRA03017
1,7 x 3 x 10 x 42 mm, Grąžtas HSS-PM, universalus, iki 30-45HRC, YG1, CDRA03017 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | CDRA03017 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Plienas |
| Užgalandinimas | NO |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 1.70 |
| Gylis x D | 5 x D |
| Pjaunanti dalis | 10 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3 mm |
| Bendras Ilgis | 42 mm |
| DIN | Gamintojo |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS-PM |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | HSSPM |
| Serija | CDRA03 |
| Akcija | Ne |






