1,5x6x6x60, Z2, 4G, YG1, Freza Kietmetalio, prailginta, grūdintam, SEME7001506E
Kodas
SEME7001506E
47,44 € 39,21 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
91 vnt.
1,5x6x6x60, Z2, 4G, YG1, Freza Kietmetalio, prailginta, grūdintam, SEME7001506E
1,5x6x6x60, Z2, 4G, YG1, Freza Kietmetalio, prailginta, grūdintam, SEME7001506E Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,5x6x6x60, Z2, 4G, YG1, Freza Kietmetalio, prailginta, grūdintam, SEME7001506E
1,5x6x6x60, Z2, 4G, YG1, Freza Kietmetalio, prailginta, grūdintam, SEME7001506E greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SEME7001506E |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | 35 - 55 Grūdintas |
| Pritaikymas | Plienas iki 50HRC, Ketus, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 1.50 |
| Pjaunanti dalis | 6 mm |
| Maksimalus Gylis | 6 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | 4G |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






