1,5x6x16x60, Z2, 4G, YG1, Freza Kietmetalio, prailginta, grūdintam, SEME7001516E
Kodas
SEME7001516E
63,91 € 52,82 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
100 vnt.
1,5x6x16x60, Z2, 4G, YG1, Freza Kietmetalio, prailginta, grūdintam, SEME7001516E
1,5x6x16x60, Z2, 4G, YG1, Freza Kietmetalio, prailginta, grūdintam, SEME7001516E Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,5x6x16x60, Z2, 4G, YG1, Freza Kietmetalio, prailginta, grūdintam, SEME7001516E
1,5x6x16x60, Z2, 4G, YG1, Freza Kietmetalio, prailginta, grūdintam, SEME7001516E greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SEME7001516E |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | 35 - 55 Grūdintas |
| Pritaikymas | Plienas iki 50HRC, Ketus, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 1.50 |
| Pjaunanti dalis | 16 mm |
| Maksimalus Gylis | 16 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | 4G |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






