1,5x6x10x60, Z2, 4G, YG1, Freza Kietmetalio, prailginta, grūdintam, SEME7001510E
Kodas
SEME7001510E
52,18 € 43,12 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
1 vnt.
1,5x6x10x60, Z2, 4G, YG1, Freza Kietmetalio, prailginta, grūdintam, SEME7001510E
1,5x6x10x60, Z2, 4G, YG1, Freza Kietmetalio, prailginta, grūdintam, SEME7001510E Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,5x6x10x60, Z2, 4G, YG1, Freza Kietmetalio, prailginta, grūdintam, SEME7001510E
1,5x6x10x60, Z2, 4G, YG1, Freza Kietmetalio, prailginta, grūdintam, SEME7001510E greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SEME7001510E |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | 35 - 55 Grūdintas |
| Pritaikymas | Plienas iki 50HRC, Ketus, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 1.50 |
| Pjaunanti dalis | 10 mm |
| Maksimalus Gylis | 10 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 60 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | 4G |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






