1,5mm x3x4x30, Z1 Kietmetalinė freza aliuminiui, Carbiden
Kodas
6310150-LT30


N
Vilniaus
sandėlys
sandėlys
40,29 € 33,30 €
Vilnius Stock 1 day
2 vnt.
Liko 2 tik
1,5mm x3x4x30, Z1 Kietmetalinė freza aliuminiui, Carbiden
1,5mm x3x4x30, Z1 Kietmetalinė freza aliuminiui, Carbiden Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,5mm x3x4x30, Z1 Kietmetalinė freza aliuminiui, Carbiden
1,5mm x3x4x30, Z1 Kietmetalinė freza aliuminiui, Carbiden greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 6310150-LT30 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | CARBIDEN |
| Paskirtis | Aliuminiui |
| Pritaikymas | Aliuminis, Varis, Bronza, Aliuminio kompozitas, Plastmasė, HPL, CFRP |
| Danga | Poliruota vija |
| Diametras | 1.50 |
| Pjaunanti dalis | 4 mm |
| Maksimalus Gylis | 4 mm |
| Laikiklis įrankiui | 3 mm |
| Bendras Ilgis | 30 mm |
| Plunksnos | 1 plunksna |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | NO |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |




