1,5mm, R0,3, 6x4x50, Freza kietmetalinė, YG1, SEMD9901503E
Kodas
SEMD9901503E
62,82 € 51,92 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
53 vnt.
1,5mm, R0,3, 6x4x50, Freza kietmetalinė, YG1, SEMD9901503E
1,5mm, R0,3, 6x4x50, Freza kietmetalinė, YG1, SEMD9901503E Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,5mm, R0,3, 6x4x50, Freza kietmetalinė, YG1, SEMD9901503E
1,5mm, R0,3, 6x4x50, Freza kietmetalinė, YG1, SEMD9901503E greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SEMD9901503E |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | 35 - 55 Grūdintas |
| Pritaikymas | Plienas iki 50HRC, Ketus, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 1.50 |
| Pjaunanti dalis | 4 mm |
| Maksimalus Gylis | 4 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R0.30 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | 4G |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






