1,5mm, R0,2, 6x4x50, Freza kietmetalinė, YG1, SEMD9901502E
Kodas
SEMD9901502E
62,82 € 51,92 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
YG Europe stock 3d
100 vnt.
1,5mm, R0,2, 6x4x50, Freza kietmetalinė, YG1, SEMD9901502E
1,5mm, R0,2, 6x4x50, Freza kietmetalinė, YG1, SEMD9901502E Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,5mm, R0,2, 6x4x50, Freza kietmetalinė, YG1, SEMD9901502E
1,5mm, R0,2, 6x4x50, Freza kietmetalinė, YG1, SEMD9901502E greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | SEMD9901502E |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | YG |
| Paskirtis | 35 - 55 Grūdintas |
| Pritaikymas | Plienas iki 50HRC, Ketus, Plienas |
| Danga | Su Danga |
| Diametras | 1.50 |
| Pjaunanti dalis | 4 mm |
| Maksimalus Gylis | 4 mm |
| Laikiklis įrankiui | 6 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R0.20 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | 4G |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






