1,5mm, R-0,2, 4x4cx50 ,Z2, Freza, Korloy, IPRE2015-050-R02
Kodas
6-01-024794
47,42 € 39,19 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
KORLOY EUROPE 4 DAYS
0 vnt.
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
5 vnt.
1,5mm, R-0,2, 4x4cx50 ,Z2, Freza, Korloy, IPRE2015-050-R02
1,5mm, R-0,2, 4x4cx50 ,Z2, Freza, Korloy, IPRE2015-050-R02 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,5mm, R-0,2, 4x4cx50 ,Z2, Freza, Korloy, IPRE2015-050-R02
1,5mm, R-0,2, 4x4cx50 ,Z2, Freza, Korloy, IPRE2015-050-R02 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 6-01-024794 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KORLOY |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Nerūdijantis plienas |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 1.50 |
| Pjaunanti dalis | 4 mm |
| Maksimalus Gylis | 4 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 2 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | R0.20 |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam |
| Serija | IPRE2 |
| Naudojimo vaizdas | Pazo frezavimas |
| Akcija | Ne |






