1,5mm, ER8-1,5, 4004 E, Cangė DIN 6499, Eroglu
Kodas
4004ED015
27,35 € 22,60 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
EROGLU
70 vnt.
1,5mm, ER8-1,5, 4004 E, Cangė DIN 6499, Eroglu
1,5mm, ER8-1,5, 4004 E, Cangė DIN 6499, Eroglu Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,5mm, ER8-1,5, 4004 E, Cangė DIN 6499, Eroglu
1,5mm, ER8-1,5, 4004 E, Cangė DIN 6499, Eroglu greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 4004ED015 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | EROGLU |
| LAIKIKLIO STANDARTAS | ER-8 |
| Įrankio laikiklis | 1.5 mm |
| Laikiklis įrankiui | 1.5 mm |
| DIN | DIN 6499 |
| ILGIS | 13.6 mm |
| Cangės išorinis Diametras | 8.5mm |
| Bendras Ilgis | 13.6 mm |
| Įrankio korpuso medžiaga | HSS |
| Paskirtis | Plienui |
| Serija | NO |
| Akcija | Ne |






