1,5mm, 9x4cx50 ,Z4, Freza ilga, IPLFE4015-050-V9S4
Kodas
6-01-024685
40,06 € 33,11 €
Vilnius Stock 1 day
0 vnt.
KORLOY EUROPE 4 DAYS
1 vnt.
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
90 vnt.
1,5mm, 9x4cx50 ,Z4, Freza ilga, IPLFE4015-050-V9S4
1,5mm, 9x4cx50 ,Z4, Freza ilga, IPLFE4015-050-V9S4 Profesionalūs Įrankiai programinio valdymo CNC staklėms, metalo, aliuminio, plastiko ir medienos apdirbimui1,5mm, 9x4cx50 ,Z4, Freza ilga, IPLFE4015-050-V9S4
1,5mm, 9x4cx50 ,Z4, Freza ilga, IPLFE4015-050-V9S4 greitas pristatymas iš sandėlio Vilnius, Žirnių g. 28a| Kodas | 6-01-024685 |
|---|---|
| Gamintojas LOGO | KORLOY |
| Paskirtis | Plienui |
| Pritaikymas | Nerūdijantis plienas |
| Danga | Be Dangos |
| Diametras | 1.50 |
| Pjaunanti dalis | 9 mm |
| Maksimalus Gylis | 9 mm |
| Laikiklis įrankiui | 4 mm |
| Bendras Ilgis | 50 mm |
| Plunksnos | 4 plunksnų |
| DIN | Gamintojo |
| Radiusas | Be Radiuso |
| Pjaunanti įrankio medžiaga | Kietmetalis |
| Įrankio korpuso medžiaga | Kietmetalis |
| Apdirbimo Tipas | Vidutiniam, Švariam |
| Serija | IPLFE4 |
| Naudojimo vaizdas | Frezavimas iš šono |
| Akcija | Ne |






